PvPArena Private Serverlar Merkezi

PvPArena'ya Hoşgeldiniz!
Foruma Gelişimine Destek Vermek İçin 10 Saniyede Kayıt Olun!

Join the forum, it's quick and easy

PvPArena'ya Hoşgeldiniz!
Foruma Gelişimine Destek Vermek İçin 10 Saniyede Kayıt Olun!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurulu Server Tanıtımları, Knight Online Private Serverlar

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» ★Valentina KO★ŞİMDİ AÇILDI★SAĞLAR 0★7 YILDIR ONLİNE★+1000 USER ONLİNE★PK SERVER★EŞİT
By ShakeaL v9 Yeni Zor Database 0 Bug Dupe Fix Ve Daha Fazlası İçeride.. EmptyC.tesi Mart 29, 2014 12:36 pm tarafından kankam4142

» ★Valentina KO★ŞİMDİ AÇILDI★SAĞLAR 0★7 YILDIR ONLİNE★+1000 USER ONLİNE★PK SERVER★EŞİT
By ShakeaL v9 Yeni Zor Database 0 Bug Dupe Fix Ve Daha Fazlası İçeride.. EmptyC.tesi Mart 22, 2014 11:45 am tarafından kankam4142

» 83/1 PK | Gold Shell | 83 Skills | Krowaz Items | HighClassTR KO
By ShakeaL v9 Yeni Zor Database 0 Bug Dupe Fix Ve Daha Fazlası İçeride.. EmptyCuma Ağus. 27, 2010 10:18 pm tarafından erkt2

By ShakeaL v9 Yeni Zor Database 0 Bug Dupe Fix Ve Daha Fazlası İçeride.. EmptyCuma Ağus. 27, 2010 10:14 pm tarafından brk4

By ShakeaL v9 Yeni Zor Database 0 Bug Dupe Fix Ve Daha Fazlası İçeride.. EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 6:03 pm tarafından cemil12

By ShakeaL v9 Yeni Zor Database 0 Bug Dupe Fix Ve Daha Fazlası İçeride.. EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 12:45 pm tarafından semih12

By ShakeaL v9 Yeni Zor Database 0 Bug Dupe Fix Ve Daha Fazlası İçeride.. EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 9:59 pm tarafından erko12

» YamuKKo |+8chitin S.+10 TakıDB | SOACS v4 | Almanya LOKASYON.Emek ServER Sıfır Db>
By ShakeaL v9 Yeni Zor Database 0 Bug Dupe Fix Ve Daha Fazlası İçeride.. EmptySalı Ağus. 11, 2009 8:25 am tarafından ceko

» Moderator Alımı Başlamıştır!
By ShakeaL v9 Yeni Zor Database 0 Bug Dupe Fix Ve Daha Fazlası İçeride.. EmptyÇarş. Ağus. 05, 2009 5:48 pm tarafından AcilinBenDoktorum

Destekleyenler

Toplist
Toplist Arama Motoru

2 posters

By ShakeaL v9 Yeni Zor Database 0 Bug Dupe Fix Ve Daha Fazlası İçeride..

LeaRS
    LeaRS
    Moderatör
    Moderatör

Rep Gücü : 194

By ShakeaL v9 Yeni Zor Database 0 Bug Dupe Fix Ve Daha Fazlası İçeride.. Empty By ShakeaL v9 Yeni Zor Database 0 Bug Dupe Fix Ve Daha Fazlası İçeride..

Mesaj  LeaRS Paz Haz. 28, 2009 3:33 pm

Öncelikle Uzun Zamandır Private ServerLarla Uğraşmıorum Tekrar BaşLadım
    Ve Dönüşümde'de İlk Db'Mi Yapıyım Dedim Gidişimdeki Gibi Bazı İnsanLar Arkamızdan Pek Hoş Konuşmasada Tekrar 1299'a Devam Ediyoruz Bu Basit Bir Db Olup Sadece Dönüşümü KutLuyorum Diyelim Ve Buyrun Database..

Db Özellikleri Kısaca...
    1.Öncelikle Db'ye Özel Bir Uygulama Yapayım Dedim Ve Db'de Dupe Fix Nasıl Oluyor DiyenLer Ve Kir Atmaya KalKan İnsanLar Olucaktır Eminim.. Bunun Açıklamasını Db'nin İçindeki Db'ye Özel ProsedürLer Ve Kodlar Diye Açtığım Bölümde BulabiLirsiniz.
    2.Giderken Aynıydı Geldiğimdede Aynı Ve Düzelttim Sonunda Juraid Mountain Ve Gem İtemleri Basılmıyordu Bunu'da Db De Çözdük Ve Gayet İyi Şekilde Çalışıyor..
    3.Usko Still Savaş'a Kaç Dk Kaldığını YazabiLiyorsunuz Ve Tepeden Yazı Geçior Buda Çözüldü..
    4.83 Skilleri Aktif 83'lwle Kasılıyor Ve Skiller Sorunsuz Bir Şekilde Çalışıyor
    5. Tüm DropLar SıfırLandı Ve Tekrardan Yazıldı DropLarı Aşağıda Vericem Hepsi Doğru Fakat Tamamını Yazmadım..
    6.Usko Still Anvill Yani Upgrade OranLarı Tam AnLamıyla Güzel Bir Şekilde Yapıldı..
    7.Ve Son olarak Sizlere Sadece Şunu Diyebilirim Ara Sıra ForumLarı Okuyordum Bnm Database'Lerimi Alıp Ve İsimlerini Değiştirip İnsanLara Bu Db'yi Yaptım Diyen KaraktersizLer Olduğunu Gördüm Aynı Şekilde Devam Ederse Çoğu Kişiye Kapak Yapacağım Çok GüzeL Bir Db HazırLıyorum v 10 Mükemmel Ötesi Olucak

Başlangıc İtemleri
    Warrior:+6 Full Plate Set +6 Glave

Rogue:+6 Full Plate Set +6 Dual Mirage Dagger

Mage:+6 Crystal Set +6 Salamander Staff

Priest:+6 Full Plate Set +5 Lycaon Hammer

Moradon Drop List
    Carrion Crawler: Buf Scroll,Defense Scroll,Swift Scroll
    Worm:Brain Of Centaur,Atak Scroll,Gold Coin
    Fury Gavolt:Bus Ve Gold Coin
    Giant Gavolt:62 Kağıtları Vb.
    Wild Bandicoot: +7 Saphire Ring
    Snatcher:+7 Ruby Earring
    Earth Worm:+7 Golden Pendant
    Rabid Bandicoot:+7Linen Belt
    Kecoon Fighter:Mage 57 Kağıtları
    Bus Sorununuz Olmaması İçin Bütün Bulcan Ve Türlerinede Bus Eklenmiştir.
    Lüferson Drop List

Uruk Blade:+5 Chitin Armor Helmet (Her Class'a Göre)
    Uruk Tron:+5 Chitin Armor Pauldron (Her Class'a Göre)
    Giant Golem:+5 Chitin Armor Pads (Her Class'a Göre)
    Stone Golem:+5 Chitin Armor Boots (Her Class'a Göre)
    Flame Rock:+5 Chitin Armor Gauntlet (Her Class'a Göre)
    Ash Knight:+3 Mirage Dagger Ve +3 Glave
    Dragon Tooth Skeleton:+3 Salamender Staff
    Apostle +3 Full Plate Armor Helmet Dagger Defense (Her Class'a Göre % 10)
    Tyon: Blessed Upgrade Scroll
    Eslant Drop List
    Crimson Wing:+1 Chitin Shell Helmet (Warrior,Priest,Rogue)
    Troll Captain:+1 Chitin Shell Pauldron (Warrior,Priest,Rogue)
    Troll Berserker:+1 Chitin Shell Pads (Warrior,Priest,Rogue)
    Troll Warrior:+1 Chitin Shell Gauntlet (Warrior,Priest,Rogue)
    Troll:+1 Chitin Shell Boots (Warrior,Priest,Rogue)
    Falcon.+3 Complete Helmet,Robe,Pants
    Dark Mare:+1 Shard,+1 Raptor,+1 Iron İmpact,+1 Elixir Staff
    Bifrost Drop List
    Ego Shio Tears,Flame Ring Vb.
    Glutton Cold Hearted,Hell Breaker, Vb.
    Lust Sash Of Sorrows Vb.
    Greed Lugias Vb.
    Ultima FragmentLer Vb.

70 Görevi DropLarı
    [Quest]Uruk Hai:Silver Trophy
    [Quest]Lard Orc:Bronze Trophy
    [Quest]Troll:Gold Trophy

Upgrade Oranları.
    +3 %95
    +4 %75
    +5 %60
    +6 %50
    +7 %40
    +8 %25
    +9 %5

Ve Şimdi Db Link'i Vermeden Önce Bunları Kesinlikle Okuyun..
    1299'u Bıraktıkdan Sonra Şöle Bir Şey Duydum By ShakeaL Db'de Bir Çok Bug Var Kullanmayın Diorlardı Nedenini Sölüyorum İnsanlar Db yi Kullandıktan Sonra Editleyip Ve BugLu Charlar Bırakarak Size VeriyorLardı Sizde By ShakeaL Db Diye Gönül Rahatlığı İle Kullanıordunuz Pat Bir Gün Bir Bug Cıkıyor Ve Oyun Alt Üst Oluyordu Bu Db'de Böle ŞeyLer Yaşanmaması İçin BugLar İle
    KarşılaşıLmaması İçin Bu Db'yi Bu Konu Altından Bnm Üyeliğim Dışında Başka Bir Üyelikden Başka Bir Link'den İndirirseniz Hiçbir Şekilde Sorumluluk Kabul Etmiorum Ve Mağdur Olacağınıza İnanıorum...Db'ye Özel Evt Ve Server Files Dosyaları Gerekmiyor Her Filesde Her Map'de Çalışır Fakat Sİz Yinede Chaotic Generatör Vs Çalışan bir 21. Evt Dosyası Bulun...Eğer Hatalarım Varsa Db'yi Kullanan ArkadaşLar YazsınLar Çözümünü Vericem..

Buyrun Link:http://www.dosya.tc/ByShakeaLv9ZorNew.rar.html
    İzmirStyLe
    İzmirStyLe
    Moderatör
    Moderatör

Rep Gücü : 209

By ShakeaL v9 Yeni Zor Database 0 Bug Dupe Fix Ve Daha Fazlası İçeride.. Empty Geri: By ShakeaL v9 Yeni Zor Database 0 Bug Dupe Fix Ve Daha Fazlası İçeride..

Mesaj  İzmirStyLe Ptsi Haz. 29, 2009 1:39 pm

Paylaşım için teşekküRLeR....

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 10:44 am